Dominika Radomska (Ur. 1986), Sen na jawie, 2018

cena wywoławcza
700 PLN

olej, płótno, 70 x 100 cm

Artystka urodziła się w 1986 r. Absolwentka Polish Open University - specjalizacja reklama. Obecnie studentka ASP w Łodzi, kierunek Malarstwo i rysunek. Eteryczna w życiu codziennym, ukazuje poprzez swoje prace silną osobowość artystyczną. Według niej: „Malarstwo to sposób na doznanie kilku istnień w jednym życiu”. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce jak i za granicą