Marta Julia Piórko (Ur. 1981), Królik wiosenny, 2018

cena wywoławcza
600 PLN

olej, płótno, 30 x 24 cm

Absolwentka Wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku malarstwo. Dyplom w 2007 r. w pracowni prof. Macieja Świeszewskiego. Jest autorką epickich portretów. Dzięki połączeniu, realistycznej techniki z pop surrealistyczną narracją, wykreowała niepowtarzalny styl. Realistyczne przedstawienia są kluczowym elementem jej prac, a szczegółowo odwzorowane detale zwiększają moc oddziaływania.