olej, płótno
50,00 x 50,00 cm
Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2009 roku otrzymała dyplom na wydziale Malarstwa w pracowni Jarosława Modzelewskiego wraz z aneksem z malarstwa na jedwabiu w pracowni tkaniny artystycznej u prof. Doroty Grynczel. W 2012 roku ukończyła studia na wydziale socjologii Akademii Leona Koźmińskiego. Uprawia malarstwo sztalugowe oraz malarstwo na jedwabiu.