Piotr Przybyła (Ur. 1983), Z cyklu Pochodzenie światła nr 5, dyptyk, 2018

cena wywoławcza
1 000 PLN

olej, płótno, 70 x 160 cm

Studia wyższe ukończył w 2009 roku na wydziale Edukacja Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych na Uniwersytecie Śląskim Katowicach - Wydział Zamiejscowy Cieszyn ze specjalizacji Malarstwo Sztalugowe. W twórczości stara się łączyć różne techniki plastyczne. Inspiracją jest głównie natura oraz rzeczywistość otaczająca. Zajmuje się głównie malarstwem, w którym dominuje niebanalny kadr, intensywne światło oraz kontrast. Poszukiwanie formy często przedstawia w cyklach malarskich.