Julia Gurzhiyants (Ur. 1991), W objęciach ciemności, 2019

cena wywoławcza
500 PLN
550 PLN

olej, płótno, 50 x 30 cm

Urodzona się w Moskwie, studiowała sztukę na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Sztuki i Przemysłu Stroganova. Później podróżowała po świecie, aby uczyć się od artystów z różnych części świata: od Londynu aż po Syberię. Jej największą pasją jest malowanie farbami olejnymi. Obecnie mieszka w Warszawie, ale inspirację zbiera podróżując po różnych zakątkach świata. Większość prac maluje w Warszawie, jednak niektóre z nich rodzą się w trakcie podróży.