Łukasz Jankiewicz, 1975, Krajobraz tropikalny 3, 2019

cena wywoławcza
~209 EUR
~209 EUR

olej, płótno
120,00 x 90,00 cm

Z wykształcenia - architekt wnętrz, absolwent Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczy w wielu wystawach i aukcjach sztuki współczesnej w kraju i za granicą. W 2012 roku zdobył nagrodę Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wrocławia na pokazie "Ubrać Wrocław" za strój inspirowany Iglicą.