olej, płótno, 70 x 100 cm, w oprawie 75 x 105 cm
Absolwentka PWSSP w Poznaniu, kier. plastyczno - pedagogiczny, oraz Studiów Podyplomowych - grafika komputerowa w Instytucie Sztuki w Cieszynie. Preferuje malarstwo olejne. Najcętniej podejmowanymi tematami jest pejzaż, portret oraz sceny rodzajowe. Cechą jej malarstwa jest nastrój miejsca, ulotność chwili, przejżystość lub gęstośc powietrza, dialog światła i cienia. Jest laureatką nagrody CLEMENS Pro Arte 2013.