Joanna Wróblewska (Ur. 1982), Lustro wody, 2018

cena wywoławcza
800 PLN

olej, płótno, 50 x 73 cm

Absolwentka Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz (2007).