olej, płótno, 102 x 107 cm
Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (pracownia prof. Jana Szancenbacha i Sławomira Karpowicza). Aneks dyplomu - projektowanie plakatu w pracowni prof. Piotra Kunce.