olej, płótno, 80 x 100 cm
Ukończyła wydział Architektury Wnętrz PWSSP w Poznaniu, uczęszczała do pracowni: prof. Tadeusza Brzozowskiego i prof. Andrzeja Kurzawskiego oraz wystawienniczej Stanisława Zamecznika. Kształciła się również na Wydziale Konserwacji Zabytków UMK w Toruniu. Jest magistrem sztuki, wieloletnim członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz IAA/A/AP -UNESCO.