olej, płótno, 116.00 x 90.00 cm
Magdalena jest artystką, której przejawy aktywności twórczej widoczne od najmłodszych lat, ściśle ugruntowało ukończenie Akademii Sztuk Pięknych. Malarstwo służy wyrażaniu emocji, architektura wnętrz odwzorowaniu pojęcia piękna, a projektowanie graficzne wewnętrznemu spełnieniu w roli designera.