olej, płótno, 86.00 x 61.00 cm
Sztuką zajmuje się od pięciu lat, od kiedy rozpoczął naukę na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Studiuje grafikę ale zajmuje się głównie malarstwem i rzeźbą.