Anna Chełmińska, (Ur. 1976), Baletnica, 2017

cena wywoławcza
500 PLN
1 600 PLN
olej, płótno, 100 x 70 cm

Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, specjalizacja z grafiki warsztatowej i malarstwa ściennego. Od 2003 r. zajmuje się nietoksycznymi technikami wklęsłodruku. Uczestniczka wielu wystaw w kraju i za granicą oraz Międzynarodowej Konferencji Grafiki IMPACT4 w Berlinie. Od 2001 r. członkiem ZPAP